zdravá masáž

Hýčkejte partnerovo a svoje tělo smyslnou a zdravou masáží. Příjemná masáž může být vzrušující a uvolňující pro vás oba.  K tomuto umění ani nepotřebujete žádný diplom - dejte na své vnitřní pocity a ruce.

Co opravdu potřebujete, je čas, intuice a naše dobré rady. 

Místo kde začít s masáží: S masáží můžete začít kdekoliv, hlavně v pohodlí. Možná se nejlépe uvolníte ve vaně.

Jak začít: Přizpůsobte své prostředí tak, aby se vám co nejlépe pracovalo. Dobré je mírné osvětlení - intimitu zvýší světlo svíček, tichá hudba a teplo. Používejte vonné oleje, krémy, peří a kostky ledu.

Jak na masáž jednotlivých partií.

1. Záda

Váš partner si lehne na břicho. Vezměte si olej a jemně hlaďte partnerovi záda od zadku až po ramena a zase zpět. Zadek můžete chvilku masírovat.

2. Hlava a krk

Pokud už vás někdy kadeřnice správně masírovala, víte, jak příjemné to může být. Nejlépe si klekněte za svého partnera a nechte své prsty s lehkým stiskem, avšak přesto hebce a něžně pracovat přes jeho kůži na hlavě. Přitom můžete lehce partnerovi tahat jednotlivé pramínky. Masírujte i krk (vynechte hrtan).

3. Břicho

Břicho je hodně choulostivou částí našeho těla pro něžnosti a pupík je nejcitlivějším místem vůbec. Klekněte si vedle svého partnera a nechte kapat olej z vaších rukou. Vaše ploché ruce krouží opatrně a vždy ve směru hodinových ručiček u jeho středu těla. Prvně malé a potom větší kruhy skoro k hrudníku , dolů k pánvi a zase do směru k pupíku. Hladte také boky a nohy.

Při masáži dalších partií vás vaše fantazie určitě nezklame:-)

Přidat komentář

   

Zdraví