jak odradit muže

Můžete být sebekrásnější, ale jakmile začnete dělat určitě věci, které mužům vadí, věřte, že o vás každý ztratí zájem. Proč? Existují totiž zlozvyky, které ženy dělají a které muži zkrátka nedokážou překousnout. Ačkoli se říká, že jsou muži co se partnerek týče poměrně nenároční a ke štěstí jim stačí, když je žena fyzicky přitahuje, má něco v hlavě a umí se zasmát, i přesto jsou věci, přes které zkrátka vlak nepojede. 

Jsi mnohem lepší, než…

Jakmile pronesete tuto větu – a nezáleží, zda to bude na prvním rande, při prvním sexu nebo po měsíci vztahu – sama sebe tak odepíšete. Nikdy svého současného partnera neporovnávejte s těmi předchozími. I kdyby byl váš bývalý v něčem lepší, uměl opravit ucpaný dřez, vyčistit okapy, spravit auto, je to minulost. Muži jsou na podobné porovnání více než alergičtí, a i když před vámi bude dělat, že tuto větu buď vůbec neslyšel, nebo mu to nevadí, věřte, že vám to nikdy neodpustí.

Udělej tohle, a to, tohle taky a nezapomeň na tohle…

Léta plná komandování, úkolů a povinností mají dospělí muži dávno za sebou. Když mu budete neustále říkat, co má a nemá dělat, ať vynese koš, vytře podlahu, opraví dvířka u kuchyňské linky, připomenete mu tak neoblíbená dětská léta, kdy mu to samé říkala jeho maminka. Samozřejmě ne každému by to vadilo – existují tzv. mamánci, pro které byla, je a vždycky bude maminka na prvním místě a mít doma takovou mladší verzi by pro ně bylo doslova vysněným přáním, ve většině případů se setkáte spíše s odsouzením.

Nejdřív já, teprve potom tví kamarádi…

Nikdy, nikdy, nikdy. V žádném případě se nesnažte stavět na přední příčky před jeho záliby, zájmy a především kamarády. Pokud vás muž miluje, budete pro něj střed vesmíru a všechno ostatní se automaticky přesune až na druhou kolej. Ovšem musí to udělat sám od sebe! A zakazovat mu koníčky nebo večery s kamarády? Nebuďte blázen, nebo skončíte sama.

Autor: Magdaléna Plivová

Přidat komentář

   

Zdraví