letní párty

Vůbec nejde o to, jestli oslavujete kulatiny, nového člena rodiny, nový byt či novou práci. Pomocí našich několika typů může být i Vaše zahradní párty opravdu nezapomenutelná.

Neobvyklé jmenovky zaujmou

Nemusíte nic složitého ani vymýšlet, ani kupovat. Netradiční jmenovky můžete vytvořit i pomocí obyčejné vidličky a kousku papíru. Jestli chcete mít originální stolování, můžete použít například i stužky. Stačí je nastříhat na menší a uvázat na stopky skleniček. S trochou fantazie a kreativního myšlení můžete mít neobyčejné a vkusné stolování během pár minut.

Kreativní nábytek

I obyčejné zahradní stolky a židle se dají během chvilky proměnit voriginální posezení. Stačí kus látky, nit a jehla. Zlátky můžete vytvořit návlek na každou židli a pomocí jehly a nitě můžete zkusit vyšít nějaký zajímavý vzkaz. Na svatební hostině by se krásně vyjímaly například iniciály novomanželů atp.

Stolování plné barev

Vašemu stolování může přidat šarm i barevné sklo, malované talíře, skleničky na víno či jiný doplněk, který Váš stůl jistě rozzáří. Nic vaše hosty nezaujme více, než osobitě připravené stolování. V Restauraci Zlín vás zaujmou také kvalitním jídlem.

Království ovoce

Na žádné oslavě by zcela jistě neměla chybět květinová výzdoba. Co takhle ji ale ještě trochu oživit? Stačí, když svůj aranžmán dáte doprostřed stolu a ozdobíte jej například pár kousky jahod, třešní či jiného ovoce. Vznikne vám tak z něj originální dílo.

Hra světel

Své hosty také můžete překvapit různě barevným osvětlením. Stačí jen, když podle svého vkusu a fantazie nabarvíte stínidla, nebo přivázat na lustr barevné sklíčka a těšit se z barevných odlesků.

Přidat komentář

   

Zdraví