samsung

Stupně na teploměru pomalu stoupají a zataženou oblohu vystřídaly první jarní sluneční paprsky, které přejí pobytu venku a sportovnímu vyžití. Naše tělo je stvořené k pohybu a pro své optimální fungování a prevenci nemocí nutně potřebuje pravidelnou aktivitu.

Pokud i vy chcete zlepšit svou fyzickou kondici a mít o svém pohybu přehled, pořiďte si chytré hodinky Samsung. Ty vás pořádně nakopnou a veškerou aktivitu zaznamenají. Navíc je teď ideální čas pro jejich koupi. Mobil Pohotovost si totiž připravila speciální slevový kód “poradnasleva”, díky kterému ušetříte tisíce na jejich nákupu. Tento kód navíc sníží cenu zlevněných modelů o dalších 20 %, tedy ve výsledku se dostanete na cenu ještě nižší, než jsou uvedené akční ceny. Vyměníte-li jakékoliv chytré zařízení, na které se vám doma práší, právě za některý model hodinek Samsung, můžete k výkupní ceně získat navíc bonus až 2 000 Kč.

Pohlídají to nejdůležitější. Naše zdraví

Bylo prokázáno, že sedavý životní styl je rizikovým faktorem pro rozvoj mnoha chronických onemocnění, včetně kardiovaskulárních chorob, které jsou hlavní příčinou úmrtí v západní civilizaci. Pohybová aktivita, zdraví a kvalita života jsou úzce propojeny, a navíc existuje přímá spojitost mezi pohybovou aktivitou a průměrnou délkou života. Proto se aktivní lidé obvykle dožívají vyššího věku. To už může být slušná motivace ke změně životního stylu. No, ne?

A jak vám chytré hodinky pomohou k dosažení vašeho sportovního cíle a zlepšení fyzické kondice? Samsung Galaxy Watch nabízí několik desítek cvičebních režimů. Můžete s nimi chodit, běhat, plavat nebo třeba hrát tenis či fotbal. Změří vaše tělesné složení, díky kterému zjistíte procentuální objem vašeho tělesného tuku, svalů nebo vody, a můžete tak sledovat pokroky při změně kompozice vašeho těla.

fit diky chytrym hodinkam 2

Samsung Galaxy Watch vás budou pravidelně zásobovat zdravotními tipy se spoustou hodnotných informací o pohybu či stravě. Některé modely disponují také technologií LTE a GPS, což potěší například vyznavače běhu, kteří mohou telefon klidně nechat doma. Galaxy Watch jsou prostě skvělým pomocníkem nejen při sportu. Díky propracovanému elegantnímu designu je můžete vzít i na pracovní schůzku nebo třeba do divadla. Vyzkoušejte je sami.

Ceny po uplatnění kódu “poradnasleva” a výkupního bonusu:

Galaxy Watch4 40mm za 3 092 Kč (běžně 5 490 Kč)
Galaxy Watch4 Classic 46mm za 4 292 Kč (běžně 8 990 Kč)
Galaxy Watch4 Classic 46mm LTE za 5 092 Kč (běžně 9 990 Kč)
Galaxy Watch5 40mm za 3 792 Kč (běžně 7 490 Kč)
Galaxy Watch5 40mm LTE za 4 592 Kč ((běžně 8 490 Kč)
Galaxy Watch5 44mm za 4 352 Kč (běžně 8 190 Kč)
Galaxy Watch5 44mm LTE za 4 592 Kč (běžně 8 490 Kč)
Galaxy Watch5 Pro za 6 392 Kč (běžně 11 490 Kč)
Galaxy Watch5 Pro LTE za 6 792 Kč (běžně 11 990 Kč)

Veškeré modely a informace o výkupu naleznete zde

fit diky chytrym hodinkam 1

Přidat komentář

   

Zdraví