Tipy na vánoční dárky

Vánoce se nezadržitelně blíží! Nákupy dárků, pečení a další vánoční přípravy budou za chvíli v plném proudu. Buďte letos připraveni na všechno a vyhněte se všem vánočním nástrahám!

Když u stromečku zavládne trapné ticho

Určitě se vám to už stalo. Rozbalili jste dárek, který ukrýval něco, co jste nepotřebovali, nechtěli nebo se vám to zkrátka vůbec nelíbilo. Ze slušnosti jste vyloudili úsměv a poděkovali, i když jste už v tu chvíli přemýšleli, jak se dané věci zbavit.

Nechcete, aby takový balíček byl právě od vás? Pak se vyhněte následujícím chybám:

Dárky z nouze ani nekupujte

Málokdo touží po teplých ponožkách, rukavicích nebo pěně do koupele. Tyto univerzální dárky, které jsou kupované na poslední chvíli, bývají pod stromkem vždy jen tak do počtu. Zkuste se raději zamyslet nad tím, jak svým blízkým udělat opravdovou radost. Než tři univerzální dárky raději pořiďte jeden, který bude pečlivě vybrán, a uvidíte to nadšení. Koneckonců – na počtu dárků přeci nezáleží.

Pokud si s výběrem vhodného dárku nevíte rady, zapátrejte online. Třeba na vanocni-darky.cz najdete tipy na dárky pro celou rodinu. V katalogu dárečků můžete vybírat z originálních vánočních dárků pro muže, pro babičku i maminku. Najdete tam i tipy na dárky pro tátu, kolegyni nebo malého brášku. Trapas nehrozí!

Putovní dárky jsou zrádné

Máte ve skříni krabici plnou věcí, které jste dostali darem, ale nikdy jste je nepoužili? Čekáte, až nastane vhodná příležitost a vy je pošlete dál? Na tom samozřejmě není nic špatného a určitě nejste jediní. Ale!

Dejte pozor, komu je darujete. Pokud si už nepamatujete, od koho jste porcelánového slona obdrželi, raději ho nikomu nedávejte – riskujete, že ho do vánočního papíru zabalíte osobě, která vám ho darovala. A to je teprve trapas! Takže pokud už zaboha netušíte, od koho jste toho porcelánového slona dostali, raději ho dál neposílejte.

 

Zamyslete se a zkuste letos své blízké obdarovat jen tím, co víte, že jim pod stromkem opravdu rozzáří oči štěstím. A kdybyste nevěděli kudy kam, poukázka na masáž nebo voucher do restaurace nikdy není krok vedle.

Přidat komentář

   

Zdraví