single

Single či singles je označení, které do světa lidí přišlo vlastně nedávno a hned se stalo fenoménem. Označuje totiž osoby, které žijí samostatně a tento styl života jim vyhovuje. Pravdou je, že singles stále přibývá! Proč? To vlastně nikdo neví...ani naše redakce ne. Rozhodli jsme se ale, že vám představíme hlavní výhody a nevýhody tohoto stylu života...

 Co to znamená být single?

Single je anglické slovo, které se dá přeložit jako jeden, znamená také ale nezadaný, svobodný či jednoduchý. A právě všechna tato slova family who got employee based buy-detox.com in 2011 paid a little over $19,000. jsou podstatou single života. Je to označení pro zejména mladé lidi, kteří žijí samostatně – tedy bez partnera. Jedná se především o muže a ženy ve věku dvacet pět až čtyřicet let.

Jaké výhody má single?

Ten, kdo je single, má vlastně dvě hlavní priority – být svobodný a nezávislý. Chce si užívat života a to tak, že sám. Neznamená to ale, že nemá o druhé zájem. Právě naopak. Singles navštěvují společenské akce, navazují kontakty, ale žádné vážné vztahy. Prostě si užívají a v tom, je prý největší výhoda tohoto životního stylu – nezávislost a absolutní svoboda.

Nevýhod to má hned několik

Singles nic nevýhodného na svém životě nevidí. Společnost ale ano. I podle nás je obrovskou nevýhodou to, že ten, kdo je single, vlastně nemá to nejdůležitější – partnera, o kterého se může opřít a sdílet s ním radosti i starosti. Sociologové také hovoří o tom, že fenomén singles narušuje tradiční koncept rodiny.

Jaký názor máte na singles vy?

Autor Magda

Přidat komentář

   

Zdraví