dokonalé ženy

Co je vlastně dokonalost u člověka? Je to postava modelky, baculky nebo něco mezi tím? Jsou to blond vlasy, hnědá hříva nebo zrzavé číro? Jak vypadá chování dokonalého člověka? Je upřímný, odvážný, tolerantní? Co si myslíte, existují opravdu dokonalé ženy? Jestliže ano, jak vypadají a kde je najít?

Co člověk to originál

Pravdou je, že i v tom, jak vypadá dokonalá žena, se budou názory mužů a žen samotných dost podstatně lišit. Prototypem dokonalé ženy je pro mnoho mužů dlouhonohá blondýnka s vypracovaným tělem a ladnými křivkami. Ani ne moc chytrá ani ne hloupá. Je to žena, která se umí oblékat, je společenská a hlavně, umí svého muže uspokojit ve všech stránkách. Měla by umět vařit a současně se nebát i sexuálních experimentům. Ženy mají názor na dokonalou ženu docela odlišný. Dokonalá žena je podle nich úspěšná a energická. Je to žena, která má spokojenou rodinu a manžela, který se o ní dokáže postarat. Dokonalá žena je ta, která má ve svém životě pořádek a jasný cíl…

Kde je možné najít dokonalé ženy?

Všude kolem nás. Ve společnosti platí, že každý vnímá dokonalost tak trochu odlišně. Stačí tedy hledat a tu svou dokonalou ženu nebo dokonalého muže jistě najdete. Stačí například chodit od míst, která vás naplňují nějakým prožitkem. Právě zde najdete i lidi, kteří mají stejné pocity a k seznámení je tak již jen krůček.

Jak vypadá dokonalá žena podle vás?

Autor: Magda

Přidat komentář

   

Zdraví