jak být sexy

Prozradíme vám tajemství, jak být sexy a tajemství, jak si přivolat lásku. Jak to, že z některých známých hvězd jejich sex-appeal přímo čiší? Působí snad svým vzhledem? Nebo je to vystupováním, jejich sebevědomím, možná způsobem řeči?

Neopakovatelná osobnost

Především musíte mít na paměti, že každá žena vyzařuje něco, co žádná jiná nemá. Každý člověk je neopakovatelná osobnost. 

Takže se přestaňte trápit například tím, že máte malá prsa x velká prsa, úzké rty x širokou pusu, jsem příliš tlustá x příliš vychrtlá, malý zadek x velký zadek a podobnými "problémy". Sexy vyzařování celkem nemá s takovými záležitostmi co dělat. Pokud si začneme vážit samy sebe, popleteme hlavu i mužům. 

Než na sobě vyhledávat "chyby", proč si raději neuvědomit, co se mi líbí a na tom budovat své sebevědomí: krásné vlasy..., svůdný pohled..., zářivý smích..., ladná chůze..., jsem zábavná..., lidi mě mají rádi.... Není možné, aby člověk sám na sobě nic hezkého nenašel. A pokud by se to přece stalo, zeptejte se nejlepší kamarádky nebo někoho, komu důvěřujete, co se mu na vás líbí, co mu připadá sexy. Uslyšíte mínění někoho "zvenku", což je velmi důležité, abychom si uvědomily, jak působíme na ostatní a čím na ně působíme především. 

Představujte si sama sebe sexy

Trocha magie: Představujte si sama sebe sexy! Krásné situace, jaké byste chtěla prožít, jak v nich vypadáte, jak jste neodolatelná a muž vašich snů vás obdivuje a miluje. Představy musí být podrobné, čím více detailů, tím lépe. Nejlépe vždy večer těsně předtím, než usnete... Když ještě trochu bdíte a už tak trochu spíte. 

Další rada: Nepodceńujte pohyb! Hlavně rytmus, hudbu, tanec... To vše působí eroticky. Na vás i ostatní. A pozor, pohybem se "spraví" i držení těla, chůze, gesta. Zaručeně estetické je držení hlavy nahoru, rovná záda, lehce vypnutá prsa. Řeč těla umí své... Takže žádná smutně svěšená ramena, v kolenou podlomené nohy a podobně. 

V čem se cítíte dobře

Položíme vám otázku: Myslíte si, že krátká sukně a hluboký dekolt omráčí vždy? Pokud si to myslíte, je to špatně. Protože v základě platí, že všechny šaty jsou sexy, pokud vám sluší a pokud se v nich sama dobře cítíte. Nepodceňujte i krásné spodní prádlo. Zde zapracuje mimo jiné také podvědomí pro erotické naladění. 

Hýčkejte se také. Kupte si občas něco pro radost, něco na sebe, voňavý krém, parfém... Někam si vyjděte, udělejte si dobře. 

Z toho všeho, co jsme zde uvedli, platí jednoznačně: jestli chcete působit a být sexy, musíte se tak sama cítit. Každý je individuální a každý je sexy něčím jiným. 

A pokud chcete, aby vás měli lidi rádi, musíte MÍT RÁDA SAMA SEBE!

Přidat komentář

   

Zdraví