pán a zvíře

Má váš přítel domácího mazlíčka? Pokud ano, je to výborné. Právě zvíře vám o něm a o jeho zvycích nejvíc prozradí.

Pes

Fanoušek pejsků by měl být přátelský a věrný. Líbí se mu společenský život a nebývá přelétavý. Hledá tu pravou ženu pro sebe a na trvalo. Získat si ho můžete svou upřímností, otevřeností a jeho pejska mu chvalte. Pamatujte, když budete vycházet dobře s jeho psem, budete vycházet automaticky dobře i s ním samotným.

Kočka

Pozor na muže, který má doma kočku, protože s věrností na tom nebude právě nejlíp. Pokud s ním chcete vyjít, musíte mu popřát trochu volnosti, nelíbí se mu, když ho moc omezujete. Dá se ale usoudit, že si užijete krásné mazlení. Kočka se přece ráda mazlí a bude se rád mazlit i muž s takovou "kocouří" povahou.

Králíček

Něžný, mazlivý a romantický bude muž, který má doma krásného králíčka. Možná bude trochu lítostivý a duší ještě malý chlapeček. Má rád něžný nebo mateřský typ ženy. ( Pozor, pokud ho nechová proto, že ho chce k obědu!)

Papoušek

Tak mít doma zrovna papouška je trochu extravagantní a exotické. Majitel takového ptáčka bude milovat exotiku, krásné barvy a taky jeho ženský protějšek, který si vybere, bude muset mít v sobě trošku "z dálných" krajů. Bude chtít, abyste byla atraktivní, dbala na sebe a byla hodně výrazná, protože se chce s vámi chlubit a bývá rád, když se kolem něj všechno točí. Rád si užívá společnost a bývá hodný a kamarádský.

Křeček

Tak tady pozor, dotyčný se rád mazlí a bývá přítulný, ale právě jako křeček se dokáže někdy rozzlobit. Prská a prská.... Bývá povahy poněkud vznětlivé... Ale pro rodinku dokáže udělat mnohé. Má ji rád totiž dobře zabezpečenou.

Rybička

Muž, který miluje akvárim s rybičkami, bývá trochu tajemný a uzavřený do sebe. O všem moc přemýšlí a nemá moc rád "humbuk". Klid a pohoda jsou mu nade vše - proto také obdivuje krásný klid, který panuje mezi jeho rybičkami. (Pokud ovšem nedá k sobě rybky, které se navzájem koušou...) Krásné rybičky, rostlinky - ach, jak romantické. Váš přítel je velký romantik a pozor, nesnáši nějaké moc velké výtky a v žádném případě ironii a posmívání.

Pavouk

Jestli má váš miláček doma pavouky, zamyslete se nad tím. Může mít v sobě skrytou náklonnost k nehezkým věcem, může mít i nějaké starosti. Nebo se rád dělá jenom zajímavým a tajemným a má rád extravaganci nebo recesi. Pavoučci samozřejmě za nic nemohou, ale jejich páníček by mohl ventilovat své některé negativní sklony právě tak, že si pořídí obrovského chlupatého pavouka (nebo se nechá divně tetovat).

Želva

Bývá klidný jako ta jeho želva. Hned tak ho nic nerozhází - ani vy ne. V podstatě se snaží dělat si, co chce sám a nesnáší, když mu někdo do něčeho mluví. Naopak žena by sama měla zůstat naprosto nezávislá, aby neupadla do područí.

Nemá doma nic

Pokud to není kvůli tomu, že by byl tak strašně pracovně zaneprázdněn a nebyl skoro doma, tak pozor na něj. Nechce se mu se o nikoho starat a myslí nejvíc jen na sebe. Proč by si přidělával práci navíc? A pokud nemá zvíře, protože moc pracuje, tak taky pozor. Neměl by čas ani na vás....

Přidat komentář

   

Zdraví