Trendy, které nesmíte minout

Kolekce módních kousků pro jaro a léto 2016 už jsou na pultech obchodů nějaký ten pátek. A teď nastal čas je provětrat v ulicích. Jaké trendy by vaší pozornosti rozhodně neměly uniknout?

Sedmdesátky jsou v kurzu

Sedmdesátá a šedesátá léta se v jarních a letních kolekcích vracejí poměrně často. Letos je to ale konečně v plné parádě! Vsaďte na odvážné barvy, kožené módní doplňky a kalhoty do zvonu. Chybu neuděláte ani s třásněmi a klasickým tmavým denimem.

Letní trendy, které nesmíte minout

Tip: Co říkáte na dámské baleríny Baldaccini v retro designu?

Safari a zvířecí potisky

Pohodlná, praktická a nyní navíc vysoce módní – to je khaki móda v safari stylu. Lehké materiály, přírodní barvy a spousta kapes jsou letos trefou do černého. Zkuste kousky v safari stylu zkombinovat třeba s vysokými podpatky a elegantním sáčkem.

Nesmrtelný je také zvířecí potisk. Zapomeňte ale na zebří pruhy či gepardí puntíky. Trendy nejsou jen imitace zvířecí kůže, ale zvířata jako taková! A žádná nediskriminujeme – včely, motýli, sloni, žirafy – všechna zvířátka jsou stejně v kurzu!

Letní trendy, které nesmíte minout

Tip: Imitace zvířecích vzorů vypadají skvěle i na botách. Co říkáte na dámské boty na klínu Armani Jeans?

Ukažte ramena!

Na jaře a v létě se budou nosit rafinované topy, svetříky a šaty s odhalenými rameny. Ať už sáhnete po šatech s lodičkovým výstřihem nebo topu na jedno ramínko, rozhodně neuděláte chybu.

Pruh sem pruh tam

Pruhy a proužky z módy snad nikdy nevyšly, že? Letos je ale zkuste pojmout kreativněji. Měly by být svislé a pokud možno také divoké a barevné. Pokud si troufáte, vyzkoušejte pruhy v různých směrech a šířkách – to je totiž módní trefa do černého.

Kostka je taky dobrá

Představte si vesnické stavení a jeho závěsy a ubrus – vytanuly vám klasické kostkované látky? Tak až ji zahlédnete v obchodě, rozhodně ji tam nenechte jen tak ležet. Velcí návrháři vytáhli na světlo tento tradiční vzor a k létu je jako dělaný, nemyslíte?

Přidat komentář

   

Zdraví