Trendy šperky

Šperky jsou dominantou žen. Na výběr jich existuje celá řada a vybírat mezi třpytivými, barevnými a vzhledově přitažlivými šperky je pro každou ženu příjemnou činností, u které se lze i odreagovat. Šperky podtrhují ženinu krásu, dodávají jí na jemnosti, doplňují celkový vzhled – zkrátka pro ženy, jež chtějí vypadat upraveně jsou šperky doslova nepostradatelné.

Vrstvené šperky

Čím více, tím lépe. Tímto heslem se řiďte při výběru vrstvených šperků. A o jaké šperky se jedná? Vrstvit můžete úplně cokoli. Ať už se rozhodnete pro šperky decentní či výrazné, pokud jich bude pohromadě víc, rozhodně uděláte dojem. Šperky si můžete pořídit jednotlivě, nebo se poohlédnout po hotové sadě. 

Originální fimo šperky

Slyšeli jste již o originálních špercích vyrobených z fimo hmoty? Fimo je speciální polymerová hmota vyrobená z umělých modelovacích materiálů, ze které se dále dají vyrobit netypické, avšak velice zajímavé doplňky a šperky nevyjímaje. 

Šperk ve tvaru zvířat

Zvířata vládnou módnímu světu a to nejen co se motivů či vzorů týče. Nezáleží na tom, zda dáte přednost šperku ve tvaru sovy, hada, papouška či berušky – kdo hledá, najde přesně to, po čem jeho srdce touží. Zvířecí motiv naleznete jak v bižuterii, tak i na brožích či prstenech. Zvířata teď frčí a navíc móda musí být zábava!

Výrazné náhrdelníky

Dávno odzvonilo dobám, kdy byly v kurzu decentní a skoro neviditelné náhrdelníky. Teď je IN nosit na krku něco opravdu výrazného, co dokáže přilákat pozornost a co se jen tak neztratí. Nebojte se proto sáhnout po širších modelech a klidně i ve výrazných barvách!

Autor Magdalena Plivová

Přidat komentář

   

Zdraví