V čem na dovolené u moře

Konečně balíme kufry a za pár dní či hodin vyrážíme na cestu do míst, kde nás čeká spousta slané vody, pláže, uličky s obchůdky, bary a další radovánky. Snažíme se nezapomenout na nic důležitého, jako jsou opalovací krémy, fotoaparáty, mobily apod. Nejdůležitější ovšem je, abychom u všech aktivit skvěle vypadaly.

Co nesmí v prázdninovém kufru chybět?

Každý rok je to tu zas – balení zavazadel. Některé z nás mají lety prověřený seznam, někdo na poslední chvíli nahází do kufru, co padne pod ruku. Ovšem žena či dívka, která si chce dovolenou opravdu užít, plánuje dopředu, sleduje módní trendy, aby mohla okouzlovat při každé příležitosti.

Plavky dvoudílné, jednodílné nebo šatové?

Na dovolené u moře se především chceme koupat a slunit, takže ty správné plavky jsou první položkou na seznamu. Žena většinou řeší, jak bude v plavkách vypadat, a dnes je nabídka koupacích úborů tak široká, že si vybere určitě každá. Dvoudílné plavky jsou vhodné na slunění, po jednodílných nebo šatových sáhnou ženy, které chtějí upoutat svou rafinovaností. V plavkách se sukýnkou se můžeme procházet po pláži, zajít na zmrzlinu nebo se posadit v plážovém baru.

Šaty a sukně – jaké jsou letos in?

Vzdušné šaty a sukně jsou na dovolené u moře nezbytností. V letošním roce jsou trendy hlavně ty v maxi délce, což udělalo radost většině z nás. Zabalit bychom měly vícero kousků, některé na denní nošení a alespoň jedny úžasné šaty na večer. Univerzální dlouhou sukni s volány lze využít pro všechny příležitosti, záležet bude na tom, s jakým tričkem nebo topem ji zkombinujeme.

Trička a topy na každý den

V létě nejvíc užijeme jednoduchá trička a nápadité topy na ramínka. Hodí se ke sportovnějšímu stylu i ke společenskému outfitu. Originální tuniky s volánky doplní jednoduché 3/4 legíny nebo capri kalhoty, které také neodmyslitelně k létu patří.

S takovou výbavou se bude každá žena u moře cítit skvěle a dovolenou si báječně užije.

Autorka: Alena Vorlíčková 

Přidat komentář

   

Zdraví