Letní obouvání

Letní obouvání - tipy pro komfort vašich nohou Konečně je tu krásné letní počasí a s ním pocity lehkosti a volnosti způsobené odkládáním vrstev oblečení a lehkými vzdušnými botami na bosých nohách. Abychom se cítily opravdu skvěle, musí se cítit skvěle hlavně naše nohy, které nás celý den nosí. Jak vybírat letní obuv Pohodlí našich nohou zajistí správně vybraná obuv.

 

Letní sandály, nazouváky, žabky i lodičky musí být nejen trendy, ale i kvalitně zpracované, z vhodného materiálu, ve správné velikosti. Abychom předešly takovým nepříjemnostem, jako je odírání pat nebo pocení, je třeba pamatovat na několik pravidel. I když je v nabídkách obchodů s obuví množství na první pohled krásných bot, ne všechny nám způsobí radost i při jejich nošení. Nejlepším materiálem je stále kůže, která je příjemná na noze, přizpůsobí se tvaru chodidla, noha se v ní tolik nepotí. Pak jsou tu technologie, které šetří chodidlo, např. firma Rieker má systém Antistress, boty Tamaris jsou vybaveny technologií ANTISHOKK, která velmi výrazně tlumí došlap. 

Sandály Rieker

Kosmetické přípravky pro krásné a zdravé nohy

Pokud chceme nosit lehké letní sandály, pantofle či žabky, měly bychom mít upravené, voňavé a zdravé nohy. V drogeriích, lékárnách i specializovaných obchodech s obuví můžeme vybírat z celé řady kosmetických přípravků pečujících o nohy. Jedná se o různé krémy, oleje, gely, peelingy, spreje proti pocení. Ztvrdlou kůži je třeba odstraňovat pilníky a rašplemi. V případě plísní a jiných zdravotních komplikací je třeba se vypravit k lékaři a do lékárny.

Trendy modely pro léto 2014

Ať už budeme léto trávit u vody nebo v práci, pro každou příležitost se najde super model letních bot. Univerzální letní sandále můžeme vzít do města i na pláž, např. půvabné sandále Rieker modré na nízkém podpatku využijeme po celý den nebo s černými koženými Ara sandály na vyšším klínku s ozdobnými kytkami oslníme přes den i večer. 

Přidat komentář

   

Zdraví