plavky jsou IN

Léto se k nám blíží velkými skoky a s ním i sezóna koupání, kterou si můžeme užít ať už na mořské pláži nebo doma třeba na koupališti. A právě nyní nastal nejvyšší čas pořídit si ty správné plavky, se kterými zaručeně  okouzlíme atraktivní postavou. Je jedno, zda máme postavu štíhlou nebo disponujeme více ženskými křivkami. Prozradíme vám pár tipů, které plavky se nejvíce hodí právě pro tu naši.

 Mají  být jednodílné nebo raději dvoudílné? A jaký zvolit střih: klasický, sexy nebo si pořídíme sportovní plavky?

Plavky dvoudílné

Pokud máme velká prsa, svůdný dekolt vytvoří horní díl plavek s všitými kosticemi a plnými košíčky s širokými ramínky, která lépe drží a vypadají elegantně.

Jestliže naopak chceme docílit dekoltu plnějšího, můžeme ho mít: vyčarují nám jej ihned plavky push-up! Vhodné jsou také jednoduché trojúhelníkové plavky nebo plavky s nabíráním. Spodní díly se dají zvolit v různých variantách: nízké bokové kalhotky, kalhotky do pasu nebo sexy tanga.

Chceme-li zamaskovat trochu větší bříško, skvěle se hodí tankini,  volně splývající přes bříško. Volte pokud možno menší vzorky. Tmavší barvy jak známo zeštíhlují postavu a jsou nadčasové, letos ale letí barvy světlé. Dvoudílné plavky nabízí velkou výhodu - dolní díl se dá pořídit extra tak, aby vyhovoval zcela  našim potřebám, např. kalhotky s širokým pasem a zesíleným předním dílem s efektem"bříško pryč".

Plavky jednodílné

Pokud máme nějaké to kilečko navíc nebo nás trápí celulitida, prokážou nám velmi dobrou službu plavky jednodílné. Působí elegantně a zároveň nám pomůžou k sexy postavě díky tvarovanému vyztuženému dekoltu s kosticemi nebo košíčky a stahovací nebo i nabíranou partií bříška a pasu. Dámské plavky současných módních trendů  hýří barvami, proužky, puntíky. Pestré a zářivé barvičky konkurují slunci, vyvolávají krásnou letní náladu a jsou zkrátka IN!

Můžete se už teď těšit na nádherné letní dny a nechat se inspirovat atraktivní nabídkou plavek známých světových značek i zajímavými, příjemnými cenami na stránkách

www.damske-plavky.biz !

Přidat komentář

   

Zdraví