Druhy dámského spodního prádla

Na spodním prádle rozhodně záleží. Nesmí vás nikde omezovat a zároveň nabídnout maximální pohodlí. Víte, že nemusíte nosit jen klasické kalhotky či tanga? Představujeme základní druhy dámského spodního prádla a představíme si jejich hlavní výhody a nevýhody.

 Klasické kalhotky

Známe je všichni – vepředu vykrojené a vzadu zakrývající celý zadeček. Jejich výhodou je pohodlí, nevýhodou potom to, že vypadají ne příliš sexy.

Francouzské kalhotky

Mají vysoký střih, který odhaluje boky a zadeček. Tyto kalhotky vypadají sexy a jsou velice pohodlné. Nehodí se ale pod příliš upnuté šaty či sukni, protože jsou trochu vidět.

Kalhotky s nohavičkou

Možná je znáte také pod názvem Boyleg či Panty. Tyto kalhotky mají rovný a vyšší pas, zakrývají zadeček a mají krátké nohavičky. Jsou proto velice příjemné a to zejména v chladnějším období. Ani tyto ale nejsou super sexy.

Bikini

Jsou podobné klasickým kalhotkám. Více ale odhalují boky a také zadeček. Tyto kalhotky vypadají opravdu sexy.

Tanga

Tagna vypadají v přední části jako klasické kalhotky, ale v zadní části odhalují celý zadeček (mají zde jen tenký proužek látky). Ideální jsou pod přiléhavé oblečení. Výhodou je, že jsou sexy, nevýhodou potom menší komfort při nošení.

Kalhotky string

Jsou podobné tangám a mohou mít několik podob. Zajímavostí jsou C-string – jedná se o samodržící tanga. Na jejich nošení si musíte zvyknout, ovšem velkou výhodou zejména modelu C-string je, že nejsou vůbec vidět!

Autor Magda

Přidat komentář

   

Zdraví