tunika

Tunika je rafinovaný kousek oblečení. Skvělá je v tom, že je vhodná pro mladé i starší ženy. Pokud víte, jak tuniku nosit, budete v ní vždy vypadat dokonale žensky. Na co si dát pozor a jak vybrat ideální tuniku?

Co je tunika?

Tunika je zjednodušeně řečeno halenka s prodlouženým střihem. Délka tuniky se může různit – většinou ale sahá pod zadeček. Svou oblibu si tuniky získaly před několika lety a dnes jsou tím, co by nemělo ve vašem šatníku rozhodně chybět. 

Jak vybírat tuniku? 

Tuniku vybírejte podobě jako šaty. Musí vám dokonale sedět. Pozor si dejte hlavně na dekolt. Tuniky bývají dole rozšířené, takže věnujte pozornost tomu, aby nebyla příliš těšná. Tuniku vybírejte i podle barvy a vzorů. Módním hitem jsou tuniky s ornamenty či s květinami. Jednobarevné tuniky jsou úžasné v tom, že je můžete doplnit páskem či dlouhým náhrdelníkem. Pokud potřebujete zakrýt nějaké to kilo na víc, volte šikmo střiženou nebo přiléhavější tuniku. Naopak si dejte pozor na tuniky s řasením – to opticky rozšiřuje.

Jak nosit tuniku?

Tuniky se nosí společně s legínami či kalhotami. V létě na pláži můžete nosit tuniku i samostatně. Asi nejlepší volbou je, když zkombinujete tuniku s legínami v černé barvě. Nemusíte se toho ale pevně držet. Na trhu jsou i barevné legíny či kalhoty a pokud barvy dobře zkombinujete, vytvoříte super trendy model. Široké i úzké tuniky můžete doplnit páskem. Široký pásek dejte pod prsa, úzký do úrovně boků.

Autor Magda
Foto: PARIS WOMEN

Přidat komentář

   

Zdraví