Módní podzim

Léto pomalu spěje ke svému konci a přichází podzim se svými barvami: pestrý nebo šedý. Hádejte, kterou variantu si zvolil aktuální módní trend? Ano správně, tu šedou!

Je to totiž velmi elegantní barvička se všemi svými akcenty. Není tak tvrdá jako černá, ani příliš zářivá jako bílá. Hodí se ke všem možným outfitům ať už pro business nebo pro volný čas. Materiály jsou strukturované, jako třeba tvíd a hrubší bavlna. Šarmantní doplněk samozřejmě představuje kabelka. Nejlépe praktického provedení v barvách šedé, černé nebo i bílé umožňuje jistou flexibilitu a může být použitá i jako večerní. Kabelka dokáže oživit i strohý styl, stejně jako další vhodné  Accessoire: šál v barvách odstínů šedé, ale k odlehčení je vhodné použít i jinou barvičku! Šedá se dobře kombinuje nejen

s bílou nebo černou, ale i s něžnou růžovou nebo výraznou lila. Takový výrazný šálek v barvě lila krásně oživí například šedý kostýmek, dodá mu jemnost a podtrhne typ i eleganci nositelky. Také ženy, které milují výraznější barvy, nejsou letos zkráceny. Výrazná červená nebo sytá žlutá v barvě kukuřice jsou velmi in a inspirují i mnoho módních návrhářů. Tak se nebojte podzimu a prozařte si den i šatník novinkami letošní módy. 

Přidat komentář

   

Zdraví