šaty

Šaty, které nosíte, řeknou o vás jací jste lidé. 

Rozumný typ

Tlumené barvy, jednoduché střihy, business-vzhled převládají u žen tohoto typu. V jejich šatníku najdete spíše nadčasové základní kousky než módní trendy.

Naše rada: Nebojte se sytějších barev, které dokážou oživit možná někdy trochu nudný outfit.

Nekomplikovaný sportovní typ

Tento typ signalizuje, že jsou pro něj v životě důležitější věci než drahá designerská móda. Oblíbené jsou především pohodlné a sportovní věci. Hlavně přijdou ke cti T-Shirts a džíny. Kanýrky a volánky zde sotva najdou oblibu.

Naše rada: Ne vždy je kombinace džín s tričkem sexy. Můžeme je zpestřit nějakým pěkným doplňkem. Třeba lodičkami, kabelkou nebo vhodným šperkem.

Náročný typ

Tak pro tyhle ženy je móda pravým potěšením a je pro ně znamením úspěšnosti a sebevědomí. Mají rády ty nejfajnovější věcičky od známých designerů, nevadí, že jsou drahé, hlavní je exkluzivita. Prostě luxus.

Naše rada: Někdy méně je více. Někdy by takový outfit mohl působit poněkud povrchně a maloměšťácky. Proto přece nevadí určitá střídmost.

Typ kreativní

Tvořivost a sebevědomí reprezentují tuto kategorii. Typ žen, který se nenechá hned tak spoutat nějakými pravidly. Raději má své vlastní experimenty než nějaký "komerční" diktát.

Naše rada: V některých situacích by mohly experimenty nedopadnout zrovna dobře. Kreativita je hezká věc, ale soudnost nesmí chybět.

Přidat komentář

   

Zdraví