domácí mazlíček

Zvířátka si velmi rychle získávají naše srdce. Náš domácí mazlíček vypovídá o nás i něco víc - něco o našem charakteru.

Pokud si pořídíme pejska, znamená to, že hledáme věrného a milujícího přítele.  Cítíme se nejlépe v kruhu rodiny a přátel. Často potřebujeme nějaký vnější impuls k větší aktivitě.

Kočička

Kočička na nás působí trochu mysticky. Její sametové tlapky, heboučký kožíšek a předení nás uklidní. Nenechá se jen tak ovládnout a pokud někoho miluje, pak je to napořád a do hloubky. Stejně jako její "páníček".

Králíček, morče, křeček

Králíček, morče, křeček jsou velmi zvídaví a stále se snaží něco objevovat. K tomu strhnou často i lidi. Jejich roztomilost je neodolatelná, tak jako u jejich majitelů.

Potkan

Potkan vzbuzuje u některých lidí spíše odpor. Ale ti, kteří si jej oblíbí, obdivují na něm jeho inteligenci, schopnost přežit a žádná krize je jen tak nevyvede z míry. A tyto vynikající vlastnosti se dají očekávat i u nich samotných. 

Milovníci motýlů

Milovníci motýlů se často vznáší mimo realitu, ve svých snech. Svět je pro ně vzrušující a všude čekají zázraky.

Rybičky

Kdo si opatří rybičky, hledá klid, krásu a pohodu. Únik z šedi stereotypu.  Bohatý a barevný svět.

Hadi někoho děsí, jiné doslova fascinují. Obdivují jejich eleganci, pohyby... Lidé, kteří hady chovají, většinou mají v životě jasno, ví, co mohou očekávat, stojí nohama pevně na zemi. Zároveń však patří mezi velmi citlivé jedince s bohatou fantazií.

Autor: Luci

Přidat komentář

   

Zdraví