pro  krásu

Místo jednoho oběda v oblíbené restauraci a poklábosení s kolegy, zkuste naše nové polední menu kosmetiky.


Právě vy, která byste se v poslední době při pohledu do zrcadla raději neviděla. Hloubáte nad tím, jak je možné, že váš obličej je nějaký ochablý a bez jiskry.

Vlivem povětrnostním, životním stylem, ale i přirozenými zákony gravitace se rysy každého člověk časem mění. S trochou závisti pohlížíte na ty šťastnější, které čím jsou starší, tím vypadají lépe. Mnohdy svému okolí tvrdí : za to může genetika. Tomu nevěřte. Obvykle se jedná o ty sofistikovanější dámy, které se rozhodly přírodě i genům trochu napomoci a vydaly se do péče odborníků na krásu. Věda v tomto oboru postupuje kroky přímo mílovými, takže se technologie a aplikační metody v oblasti estetické korektivní dermatologie stále více zlepšují tak, aby vaše nová krása byla co nejpřirozenější a nejšetrnější. To vede i k tomu, že vaše okolí na vás už neuvidí jizvy, modřiny a otoky, protože se bez nich obejdete. Čeho si ovšem všimne každý, že jste nějaká jiná, hezčí a svěží. Možná i zapátrají ve vašem obličeji po stopách nějakého zákroku, ale když žádnou nespatří, vyhrknou : tys byla na dovolené, viď?

Tento výsledek se dostaví až pár dní po zákroku. Pro vás je ale důležitě, že místo oběda si můžete zaskočit nechat se zkrášlit, pak lehce přepudrovat a jít zpět do práce.

Přidat komentář

   

Zdraví