Krása

Krásná a perfektní pleť díky pravidelné péči . Pokud vaše pleť působí po přestálé zimě unaveně a šedě, není problém získat v krátké době zpět její svěžest.

Pravidla

Je potřeba dodržet pár základních beauty pravidel:

- alfou a omegou péče o krásnou pleť je její čištění, které ji rozzáří a dopomůže k získání hladkého a lehce růžového nádechu. Stačí pouhých 10 minut ráno k odstranění odumřelých buněk a šupinek, večer k očištění a pokud si jednou týdně dopřejete pleťovou masku, je vaše péče perfektní.

Ráno jsou vhodné čistící prostředky jemné a svěží - např. v pěně, která se dobře nanáší a díky obsahu vitamínů nebo bylinkových extraktů je pleť chráněna celý den. Vhodný krém pro váš typ dokončí dobrou péči.

Make-up dolů!

Večer před spaním nikdy nezapomeňte odstranit make-up jemným "odličovačem" - praktické produkty jsou "tři v jednom", kdy se obličej vyčistí od barviček a nečistot a zároveň se rozjasní. Potom je vhodné nanést příslušný noční krém pro dobrou regeneraci.

Vyzkoušené tipy

Tip 1: smíchejte svůj oblíbený noční krém s malou špetičkou siliceového gelu ( měli byste dostat v lékárně) a naneste přes noc. Ráno budete nadšeni hladkostí pleti.

Tip 2: Sezamový olej omlazuje: tato skutečnost je známá již několik tisíciletí.

Proto lehce nahřejte sezamový olej ( lisovaný za studena) ve vodní lázni, vmasírujte si jej po sprchování po celém těle a po pěti minutách působení znovu opláchněte. Tělu vlastní "omlazovací" hormony tak budou povzbuzeny k aktivitě.

Tip 3: Nejlepší krášlicí prostředky máte doma v kuchyni:

uvařte černý čaj, nechte vychladit a přidejte trochu mléka. Vatou naneste na obličej. Čaj působí protizánětlivě a pomáhá předcházet nerovnostem, mléko obsahuje lipidy, které přispějí k pěstěnosti pleti.

Přidat komentář

   

Zdraví