Vady na kráse

Je to stále to stejné: Máte důležitou schůzku - a najednou vám vyrazí velký uher uprostřed nosu, nebo máte opuchlé oči ? Žádný problém, s těmito tipy budete vypadat rychle zase skvěle.

1. Podrážděná pleť ?

Je vaše plet znenadání zarudlá nebo drsná? Tak byste se měla podrážděné pleti rychle zbavit – použijte velmi mírné pleťové mléko. Pak naneseme například vyrovnávací krém s extraktem sladkého dřeva, účinnou látkou z kořenů z čínské léčivé rostliny. Tohle zklidní a posílí proti vnitřním a vnějším vlivům.

2. Akné ?

Navzdory dennímu čištění se nasbírá na nose často tuk a nečistota v pórech, ucpou je a vytvářejí akné a další nečistoty. Rychlá pomoc: náplast proti akné. Jemná netkaná látka obsahuje speciální přísadu, která se spojí na navlhčené pleti s nečistotami a vytáhne je ven.

3. Hektické fleky?

V kanceláří nebo na cestách zavřete oči a s chladícím termálním sprejem zamlžte, s kosmetickými ubrousky oťukejte. Na doma si připravte bylinkový obklad: Nechte vařit půl litru heřmánkového čaje, nechte vychladnout, vlažným nasákněte ručník , 10 minut položte na obličej. Zbytky zatřete krycím krémem.

4. Puchýř?

Se objevuje někdy při stresu. Naneseme krém s účinnou látkou -Aciclovir při prvním svědění. Také dobré jsou Rescue-kapky od firmy Bach. nakapeme je na postižené místo. Obojí kapky seženete v lékárně.

5. Červený nos z rýmy?

Použijeme osvěžující gelovou masku. Červený nos natřeme jelením lojem, zarudnutí zakryjeme s make-up-tužkou.

6. Opuchlé oči?

Přiložíme chladící masku z ledničky nebo studenou lžíci 5 až na 10 minut.

7. Vytrhala jste moc chloupků?

Když zůstanou v obočí dírky, nezlobte se, zatřete je hnědou tužkou na obočí. A příště si je nechte raději odborně vytrhat u kadeřnice nebo kosmetičky.

8. Tmavé stíny pod očima?

Zatřete je make-upem nebo concealerem.

Přidat komentář

   

Zdraví