Rady pro nehty

Když vám dojde váš produkt krásy, musíte být vynalézavá. Žádný problém, ve skříni čeká hodně alternativ s tajným dvojitým účinkem.

Jsou chvilky jako neplánované přenocování u přátel, zavřené drogerie nebo prázdné lahvičky, které požadují rychlé řešení. Tyhle jsou jednoduché a značně rafinované.

Žádný odlakovač?

Vezměte si: lak na nehty. Při světlých barvách naneste jednoduše vrstvu stejného laku přes a chomáčkem vaty rychle odeberte- čerstvá vrstva smaže starý lak. Nebude to sice perfektní, ale k nalakování přes, to stačí. Tmavé barvy ve stejném odstínu vylepšit a nehty přelakovat s bezbarvým lakem - vypadá skoro jako nově nalakované.

Žádný balzám na rty?

Vezměte si: oční krém. Protože obě části pleti mají podobné vlastnosti: Jsou velmi tenké a mega-citlivé.

Žádná pěna na holení?

Vezměte  si: kondicionér. Postará se díky uvnitř obsažených silikonů o to, že žiletka mírně sklouzne přes vaše nohy.

Žádné tužidlo do vlasů? 

Vezměte si: krém na ruce. Abychom trochu vystihly vlasy, jednoduše vezmeme krém na ruce na konečky prstů a jemně vmasírujeme. Při kudrnatých vlasech: Vezmeme trochu krému, rozetřeme nejdřív v rukách a potom tím vyhladíme po ránu kudrnaté vlasy. Navíc se budou vlasy lesknout.

Žádný tělový- peeling?

Vezměte si: Cukr a olej (Sprchovací-, koupací nebo olivový olej) Všechno smícháme v kelímku, tak aby vznikla kašovitá konzistence (hustota) Plet bude potom pěkná hladká a po osprchování je už nakrémovaná.

Žádná osvěžující pleťová maska?

Vezměte si vaječný bílek. Krátce ušleháme do tuha a naneseme na obličej. Po 15 minutách odeberem s vlhkým ubrouskem nebo ručníkem. Výsledek: Zářívá, pevná pleť.

Přidat komentář

   

Zdraví