Beauty-triky

Přečtěte si beauty-triky, se kterými zazáříte. V článku najdete 8 rad na téma beauty-triky. 

1. Okouzlete parfémem

Vůně ovlivnují naše pocity.  Dokonce vůně podvědomě přitahuje muže a ženu. Nejlépe působí citrusové aroma, která se postarají o pozitivní auru. 

2. Červené rty jsou sexy


Jeden polibek spálí 12 Kalorií… Kůže se přitom lépe prokrví. Proto, aby vaše rty byly nádherné, měla byste dát na červené, rudé odstíny. Pro romantiky je perfektní i barva pink, která docílí podobný efekt. Nejprve s lipliner obtáhněte kontury a potom vymalujte.

3. Dekolleté se sex-appealem

Hladká a pěstěná pleť v dekoltu přitahuje. Beauty-trik: Roztírejte si kostky ledu opatrně na pleti v dekoltu, tohle udrží vaši plet elastickou a pružnou.

4. Mějte krásnou pleť k pohlazení

Pečujte mimořádně o vaši pleť, abyste si mohla užívat každý náhodný dotek. Používejte krémy s omega-mastnou kyselinou

5. Dopřejte si beauty-koupel

Předtím, než si oblečete svoje krásné šaty na rande, vezměte si čas pro luxusní pěnovou koupel. Tohle nejenomže ztlumí nervozitu, ale posílí i sebedůvěru. Koupel by neměla být teplejší než 37 stupnů a neměla by déle trvat než 20 minut. Potom si nakrémujte svoje tělo příjemnou a voňavou lotion.

7. Mějte kočičí oči

S pohledem a se svým osobitým kouzlem právě spojíte váš protějšek. Přitom pomáhají oční stíny, linka s tužkou kajal a řasenka. Linku s tužkou Kajal nanášejte vždy těsně a podél řasového oblouku. Obvzlášť v noci docílí stříbrné a zlatě třpytící se oční stíny rafinované efekty. Sexy jsou také zakouřené oči neboli Smokey Eyes, které se nejlépe povedou, když rozehřejete tužku Kajal fénem. Stačí to jenom vyzkoušet.

8.Budte uvolněni a suverénní

Všechny tyhle triky mají podporovat vaši krásu, abyste se cítila velkolepě.. Neboť nikdy nebudete přitažlivější, než když zůstanete sebevědomá a sama sebou.

Přidat komentář

   

Zdraví