sexy nohy

Nejsou vaše nohy ve formě? Že na to nemáte čas?  Nevadí, máme pár rad, které pomůžou ke krásným top nožkám. 

Rada 1: Důležitá je správná výživa pro pevnost pleti

Pijte hodně vody a neslazeného čaje ( cca 2 litry denně). Vynikající je ananas, který vás nasytí, chuťově uspokojí a zároveń působí jako přírodní zeštíhlující prostředek. . Pokud možno, moc nesolte ani moc necukrujte, kávu a alkohol konzumujte střídmě.

Rada 2: Masáž ve sprše

Střídavá masáž studenou a horkou vodou ve sprše zajistí prokrvení nohou a osvěží je v letním vedru. Na závěr nohám dopřejeme bodylotion, kterou dobře vetřeme do pokožky a na chvíli se položíme. Nohy dáme výše než ostatní tělo.

Rada 3: Pomoc proti červeným žilkám a modrým flíčkům

Kamufláž je dovolena. Použijeme make-up a je to. Pro rychlou korekturu venku poslouží make-up v tužce. Pro dlouhodobější ošetřování jsou velmi vhodné krémy např. od AVONu.

Rada 4: Hedvábně jemná pleť

Odstraňujte odumřelé šupinky z pleti např. peelingem nebo mycí houbičkou ve sprše. Zabraňte vysoušení pleti. Nezapomínejte denně nohy ošetřovat hydratačními krémy a lotions.. Hlavně po odstraňování chloupků a po mytí.

Rada 5: Opálené nohy = štíhlé nohy

Pokud nemáte čas se opalovat a chcete mít nohy opálené hned teď, nejlepší bude použití samoopalovacích prostředků, které prozáří vaše nožky. Získají tak hedvábně zlatavý nádech v různých odstínech hnědé pro každý typ pleti, který dlouho vydrží a je samozřejmě vodě odolný.

Rada 6: Osvěžte a zkrášlete nohy

Malý zázrak v horku dokáže koupel nohou v chladné vodě. Můžeme přidat pár kapek oblíbené esence, např. mátový olej. Nohy si krásně odpočnou, uvolní se. Potom je vhodné odstranit zrohovatělou kůži, nalakovat nehty, obout krásné botičky a .... ven mezi lidi. Lodičky s vysokým podpatkem nohy opticky prodlouží a vaše chůze atomaticky se stává sexy.

Přidat komentář

   

Zdraví