modelky

Krása - nejdůležitější kapitál modelek. Mít nádhernou pleť. vlasy i postavu není vždy samozřejmé a zde máme pár tajných tipů, jak na to:


Tip modelek číslo 1:

Voda!

Modelky ví, že dostatek tekutiny je důležitý pro hydrataci pleti. Pleť dostane krásný růžový nádech a posílí se její pružnost. Malé vrásky zmizí. Tip: modelky pijí až dva litry tekutin denně. Další tip: podle ayurvedy je dobré vypít ráno na lačno sklenici teplé vody a to pomůže žaludku k optimálnímu startu pro celý den.

Tip modelek číslo 2

Trápí vás někdy akné? Rychlá pomoc: oční kapky. Působí antisepticky a rychle léčí zánět. Důležité při líčení - světlo musí svítit do obličeje, ne do zrcadla!

Tip modelek číslo 3

Pokud dostanete strašnou chuť na něco sladkého, zažene ji esence z vanilky, kterou můžete stále nosit s sebou. Skutečně to funguje - tolik autorka knihy "Tajemství krásy modelek' Vikki Nixon.

Tip modelek číslo 4

Modelky v soukromí si většinou odřeknou make-up, aby si mohla pleť odpočinout a pak má menší náchylnost k podrážděnosti.

Tip modelek číslo 5

Pokud máte chuť na vysoko vyčesaný krásný účes, nemyjte si vlasy těsně před česáním. Protože s čerstvě umytými vlasy se hůře pracuje, hlavně pokud chcete učesat vlasy do uzlu, do vysokého účesu a podobně.

Máte pro nás sami nějaký další nápad? Těšíme se na váš komentář!

Přidat komentář

   

Zdraví