Všude kolem černý les

Audiokniha „Všude kolem černý les“ je plná nečekaných zvratů a překvapení, které pramení z nevyřešených křivd a také ze studentských přátelství a lásek.
Audioknihu namluvila herečka Simona Postlerová.

Leonora je spisovatelka detektivek a žije sama spokojeně. Ale jen do té doby, než obdrží pozvání na rozlučku se svobodou své kamarádky z dětství. Tuto dávnou kamarádku skoro deset let neviděla. Po dlouhém váhání přijme pozvání do domu na kraji lesa, v zemi nikoho, která už samo o sobě nahání hrůzu. Ale co se děje v průběhu pobytu je velmi zvláštní a hlavně nepředpokládané. Vzniká podivný sled událostí a v posluchači vzrůstá napětí. V noci dojde k osudné události …

Příběh plný překvapení

Jde o příběh plný podivných situací a zvláštních mezilidských vztahů. V příbehu visí otázky: Co se stalo? Kdo je vlastně mrtvý? Jak to vše bylo? Co je pravda?
To je ideální téma pro audioknihu, kdy jsou posluchači až do konce v napětí jak příběh dopadne.

„Kniha se mi četla ve zvláštním napětí, tak jak je v napětí napsaná. Měla jsem pocit, že jsem součástí příběhu, a na druhou stranu jsem cítila krásnou svobodu, že jak si to prožiju, tak to předám, vlastně kousek sebe. Moc mě práce těšila,“ říká o knize herečka Simona Postlerová.

Autor: Ruth Ware
Interpret: Simona Postlerová
Mistr zvuku: Jan Kacian
Režie: Jakub Tabery
Délka nahrávky: 10h 46 min

Přidat komentář

   

Zdraví