Agáta Hanychová Prachařová

Jedna z nejpropíranějších osobností českého showbyznysu, vzhledově přitažlivá dívka s andělskou tváří, ale s ďáblem v těle, oblíbená a vyhledávaná topmodelka, která se na žádné párty rozhodně neztratí. Seznamte se – to je Agáta Hanychová!

Dcerka známých rodičů

Agáta Hanychová se narodila 28. dubna 1985 známé herečce Veronice Žilkové a o neméně známému reklamnímu režisérovi Jiřímu Hanychovi. V roce 2005 ji potkal úspěch v soutěži Česká Miss, kde se stala II. vicemiss. Tuto výraznou ženu všichni známe jako českou modelku, moderátorku, herečku a v neposlední řadě i majitelku modelingové agentury.

Když dítě mělo dítě

V roce 2011 potkal Agátu Hanychovou další významný okamžik – narodil se jí syn Kryšpín. Jeho tatínkem není nikdo jiný než Agátin bývalý přítel Mirek Dopita. V té době všude kolovaly fámy, že dítě mělo dítě. Spousta lidí si myslela, že Agáta není na výchovu malého Kryšpína dostatečně dospělá. Nepříliš lichotivou představu si lidé o této krásné modelce udělali díky jejím ne moc cudným fotkám a výskytům na nejrůznějších bujarých večírcích. Agáta však všem ukázala, že to má v hlavě srovnané a o syna Kryšpína se svědomitě stará.

Nenechala si své příjmení

20.dubna 2013 se z populární Agáty Hanychové stala neméně populární Agáta Prachařová. Tento den se totiž provdala za herce Jakuba Prachaře a převzala tak jeho příjmení. Svatba se konala v nádherném městě Mariánské Lázně.

Charita

V současné době se Agáta věnuje i charitě. Stala se totiž tiskovou mluvčí nadace Prosaz. Jedná se o nadaci věnující se starším vozíčkářům. Inu, kdo by to byl do Agáty řekl. Agáta si v tomto směru drží jedno prvenství. Jako úplně první česká topmodelka a vicemiss se totiž nechala vydražit v internetové aukci určené charitativním účelům.

Přidat komentář

   

Zdraví