Monica Bellucci

Svůdná italská herečka Monica Bellucci je již dlouhá léta sexuálním symbolem filmového plátna, žádný recept na přitažlivost ale nemá. "V kráse neplatí žádná pravidla a nikdo vám nemůže ukázat cestu, jak se stát přitažlivou. Vždyť ženy jako Sophia Loren a Charlotte Rampling jsou příklady dvou zcela odlišných typů krásy," prohlásila Monica, jež si libuje v odvážných rolích lehkých žen.


Jednu z nich ztvárnila naposledy v akčním snímklu Shoot 'Em Up, který přijde do českých kin začátkem listopadu. "Snad každá žena si tajně přeje zahrát si někdy prostitutku. Každá chceme prozkoumat svou temnou stránku a zjistit, co se skrývá v temných stránkách muže. A to vědí, zdá se, nejlépe právě prostitutky," míní herečka.

Odvážné role jí nijak nevadí, naopak ji přitahují. Uznává ovšem, že pro leckteré americké herečky jsou podobné úlohy nepřípustné. "Evropanka si může dovolit hrát v bizarních filmech a ztvárnit nevšední charaktery – všichni jí zatleskají. Američance by něco podobného mohlo zničit kariéru," naznačila kulturní rozdíly mezi dvěma kontinenty svůdná Italka, proslulá plnými ženskými tvary. Ty jí mimochodem závidí štíhlá americká kolegyně Keira Knightley. "Obdivuji její tělo a chtěla bych mít podobné. Nikdy toho ale nedosáhnu, od přírody jsem prostě proutek," nechala se slyšet hvězda Pirátů z Karibiku.

Přidat komentář

   

Zdraví