Cameron Diaz

Předávání Oscarů a podobné slavnostní příležitosti jsou jedinými momenty, kdy si herečka Cameron Diaz obléká elegantní róbu. Jinak si potrpí na ležérní styl oblečení, nejraději nosí džíny nebo pohodlné minišaty. "Na letošní Oscary jsem si oblékla dlouhé šaty od Valentina, které mi krásně zdůraznily postavu a zároveň byly pohodlné. To je přesně to, co od návrháře žádám," uvedla hvězda Charlieho andílků s tím, že se jindy většinou spoléhá na Armaniho. V obchodech této značky prý doslova ruinuje kreditní karty.


"Nikdy jsem se nesnažila o extravaganci, oblékám se jednoduše. Jediným mým výstřelkem jsou investice do bikin, protože ráda surfuji," svěřila se Cameron, jejíž další vášní jsou boty. "Sandálků ženská nemá nikdy dost," vysvětlila.

Přestože se sympatická Cameron nijak neomezuje v jídle a její jídelníček je založen na mastných hranolkách a cheeseburgerech, o postavu strach nemá. Od přírody je štíhlá a nechtěné kilogramy hned tak nenabere. "Jako dítě jsem byla šíleně vyhublá a maminka mojí nejlepší kamarádky si myslela, že naše rodina nemá ani na jídlo!" směje se herečka

Přidat komentář

   

Zdraví