Lindsay Lohan

Herečka a zpěvačka Lindsay Lohan je blázen do módy. Během slavnostního předávání Oscarů se letos třikrát běžela převléknout, aby oslnila ve všech róbách, které se jí zalíbily. Nezastírá, že má v módě jisté ambice. V Paříži by si chtěla otevřít vlastní butik s modely od špičkových návrhářů a její tvář padla do oka Marku Jacobsovi, který ji chce získat pro reklamní kampaň své značky Louis Vuitton.


„V Paříži si otevřu obchod, pokud o to bude mít zájem někdo z návrhářů jako Karl Lagerfeld, Tom Ford, Alexander McQueen nebo Jean Paul Gaultier,“ uvedla Lindsay pro magazín Harper´s Bazaar. Přiznala ale, že by nechtěla spolupracovat jen s jedním. V módě totiž miluje více stylů. „Často vybírám modely pro sebe i pro své přátele. Když je všechny budu kupovat, asi zkrachuju. Pokud ale otevřu obchod, můžu je tam zase prodat,“ říká Lindsay.

Půvabná celebrita má se svým nápadem u návrhářů velkou šanci. S některými spolupracovala na reklamních kampaních a získat ji chce i Marc Jacobs. „Chtěl jsem, aby propagovala podzimní kolekci Louis Vuitton, ale nepovedlo se. Tak snad příště,“ řekl slavný návrhář. Linday je podle něj „miláček kampaní“ a jeho sen a nepřestane o ni usilovat.

Přidat komentář

   

Zdraví