Victoria Beckham

Zpěvačka Victoria Beckham se v posledních letech stala módní ikonou a rozhodla se odhalit ženám kousek z tajemství, jak to dělá. Přinášíme 10 pravidel oblékání, jak je svěřila britskému listu Daily Mirror.


1. Než abyste se ráno bezradně prohrabávala hromadou oblečení, představte si, jak chcete ten den celkově působit. Podle toho pak na sebe snadno poskládáte jednotlivé kousky oblečení.

2. Nakupujte ve světě. Sama jsem nakupovala v Japonsku a ulovila jsem tam skvělé kousky oblečení… Stejně tak miluji obchody v New Yorku… Sbírání oblečení v různých zemích vám pomůže vytvořit si individuální styl.

3. Inspirujte se jinou dobou. Osobně jsem se nadchla pro 50. léta. Jejich móda je velmi ženská a vytváří úžasnou siluetu.

4. Investujte do nadčasové klasiky. Nakupte oblečení, které unosíte v každé sezoně. Některé kousky můžete nosit pět, jedenáct let a pořád budou vypadat skvěle.

5. V šatníku byste měla mít aspoň jeden „lichotivý“ model, který vás podpoří ve dnech, kdy si zrovna nevěříte a nemáte ze své postavy dobrý pocit.

6. Nezbytné jsou správné doplňky. Vhodná kabelka, šperky, sluneční brýle… to všechno může radikálně proměnit váš vzhled.

7. Základem šatníku je dobré spodní prádlo, se kterým se dají dělat divy. Osobně miluji, když s v létě vezmu přes barevnou podprsenku bílou vestu.

8. Oblečení si přizpůsobte své postavě a vkusu. Ráda si třeba zkracuji svetry, připomínají pak 70. léta

9. Pečlivě zvažte, na čí názory dáte. Osobně se při výběru módy řídím vlastními instinkty, už jsem vzdala poslouchat názory druhých. Koho ale vždycky vyslechnu, je moje máma a sestra Louise.

10. Držte se klasických zásad oblékání. Zvolíte-li hluboký výstřih, vezměte si delší sukni. Chcete-li více odhalit nohy, zahalte hořejšek. Působí to více sexy, když něco ponecháte mužské představivosti…

Přidat komentář

   

Zdraví