Alice Bendová

Sympatická česká herečka a moderátorka Alice Bendová si rozhodně umí užívat života! Krásná a energická maminka dvou dětí je na roztrhání, přesto mimo herectví a péči o rodinu perfektně zvládá i roli ambasadorky České Missis, unikátní soutěže o nejsympatičtější maminku.

Mnozí z nás si Alici pamatují jako „žhavou střelu módních přehlídek“, která nenechala jednoho muže chladným. Postupem času se ale Alice zaměřila více na moderátorskou a hereckou činnost. Velká změna nastala s příchodem dětí, kterou ať už chceme nebo ne, projde každá žena.

V současné době, kdy se pozornost všech stočila převážně k pandemii a veškerým opatřením, herečka neklesá na mysli a užívá si radost z každého dne. Léto tráví s rodinou ve svém druhém domově na Kanárských ostrovech na Tenerife a do České republiky se vrací převážně kvůli pracovním povinnostem.

Jednou z nich je i projekt České Missis, který se pod vedením ředitelky Veroniky Farářové opět vrátil na scénu a aktuálně v moderním duchu připravuje deset finalistek s jejich dětmi na pomalu blížící se finále. „Když jsem hledala ambasadorku pro tuto soutěž, Alice byla jasnou volbou. Obě jsme maminky, i když Alice má o mnoho více zkušeností než já. Jako čerstvá máma mohu nyní čerpat bohaté zkušenosti od ostatních. A Alice je v tom velmi inspirativní,“ uvedla sama Veronika Farářová.

Alice si své ambasadorství velmi užívá. „Když jsem dostala nabídku podílet se na tomto projektu, neváhala jsem ani minutu. Na spolupráci jsem se moc těšila a jako ambasadorka jsem se snažila vybrat správně finálovou desítku maminek s dětmi a vést je až do samotného finále. Tato příležitost je navíc unikátní v tom, že díky zásahu Covidu jsem se z ambasadorky pro rok 2020 stala najednou ambasadorkou i pro rok 2021.“

S úsměvem Alici vlastním herečka dodává: „Jako maminka dvou báječných dětí se snažím co nejvíce vcítit do rolí všech finalistů a obdivuji jejich nasazení a odhodlání. Uplynulý rok nebyl vůbec jednoduchý a jsem ráda, že jsme se mohli opět po roce setkat v pražském Orea Hotel Pyramida. Všichni finalisté jsou naprosto úžasní.“

Moderátorka a herečka se tak stala inspirací nejen pro finalisty soutěže, ale pro mnohé z nás. Její optimismus je nakažlivý a pro současnou dobu velmi přínosný.

Přidat komentář

   

Zdraví