Česká Missis

Česká Missis navazuje na tradiční koncept, který u nás fungoval v letech 1993 – 2015. Přestože princip soutěže a její tradice zůstávají stejné, samotné pojetí je mnohem modernější. Covidová doba dočasně zastavila aktivity již vybraných deseti finalistek a jejich ratolestí. Nyní vedení soutěže chystá další aktivity, a to jak online, tak velké soustředění. Finále se plánuje na podzim letošního roku.

Finalistky, aneb deset maminek se svými dětmi se už letos na podzim utkají ve velkém finále o titul Česká Missis. Vybrali se krásné maminky s velmi nadanými dětmi. Je až s podivem, jak krásné maminky s dětmi v naší zemi máme. V tomto projektu rozhodně nerozhodují jen míry a věk. Důležitý je smysl pro humor, dobrá energie a samozřejmě vztah mezi rodiči a dětmi. Jsme přesvědčeni o tom, že maminky si zaslouží více podpory a prostoru ukázat nejen talent svých dětí, ale i lásku a oddanost, s jakou je vedou jejich životem. Stala se tak poprvé maminkou a jak sama přiznává, teď dokáže být soutěžícím ještě mnohem blíž.

Pro maminky s dětmi jsou připraveny workshopy, doprovodné soutěže, focení, kurz líčení nebo například mediální školení. Čas jim ale určitě zabere i všemi obávaná volná disciplína, kterou již nyní pilují na finálový galavečer. Nejen s touto disciplínou finalistkám pomáhá nadaná a krásná herečka Alice Bendová, která přijala roli ambasadory tohoto „premiérového“ ročníku. „Když jsem dostala nabídku podílet se na tomto projektu, neváhala jsem ani minutu. Na spolupráci jsem se moc těšila a mé očekávání splnila na sto procent. Myslím, že jsme finálovou desítku maminek s dětmi vybrali správně a ráda je budu doprovázet až do samotného finále,“ těší se Bendová.

Maminky s dětmi mají za sebou už jedno soustředění ve Špindlerově mlýně. V Hotelu Harmony si soutěžící vyzkoušeli, jaké je to stát před objektivem profesionálního fotografa. Jak dopadly společné fotografie, to už jsme vám ukázali. Teď se podívejte na to, jak pózování zvládly děti.

Přidat komentář

   

Zdraví