Plnitelné flakony Honner Design

Plnitelné flakony od Honner Design jsou luxusním módním a především vysoce funkčním doplňkem. Rádi bychom vám tento produkt představili i to, jak tento nápad vznikl, čím je jedinečný a proč nesmí chybět právě ve vaší kabelce. Připravili jsme pro vás exkluzivní rozhovor se zástupci značky Honner Design o novince, se kterou přicházejí na trh.

Váš produkt mohou zákazníci zakoupit již pár týdnů, jaké máte první ohlasy?

Ohlasy od našich zákazníků jsou více než velmi dobré. Plnitelné flakony se všem moc líbí, vlastně jsme se nesetkali s nikým, komu by nepadly do oka. Především dámy mají problém vybrat si ze všech druhů (nabízíme jich celkem 48). Setkali jsme se však s negativními komentáři ohledně naší cenové nabídky a na tento popud jsme se rozhodli reagovat výrazným snížením cen všech našich produktů z důvodu zavedení nové progresivní technologie výroby. Myslíme, že se zákazníci mohou těšit na opravdu skvělou nabídku, kterou plánujeme spustit začátkem nového roku.

Plnitelné flakony Honner Design

Kde a jak se zrodil nápad ke vzniku plnitelných flakonů pod značkou Honner Design?

S nápadem přišel jako první otec, který už více než 25 let úspěšně vede firmu v oblasti cnc kovoobrábění zde v České republice. Jeho ideou bylo vytvoření vysoce luxusního plnitelného flakonu na parfém do kabelky, jelikož na trhu existovaly pouze hliníkové nebo plastové typy vyráběné v Číně. Nám se sestrou se nápad velice zalíbil a společnými silami jsme se pustili do celkového vývoje produktu od zvolení velikosti přes vyladění všech částí a součástí až po vlastní tvorbu designů.   

Jak dlouho trvalo, než z nápadu vzešel první kousek?

Vývoj trval opravdu velmi dlouhou dobu, byly to více než dva roky. Na výsledku jsme si dali opravdu hodně záležet. Chtěli jsme vytvořit něco skutečně exkluzivního nejen, co se řemeslné výroby týče, ale i v tom praktickém a estetickém slova smyslu. Našim cílem bylo vytvoření jak funkčního a líbivého produktu, tak celého jeho příslušenství, které dodáváme kompletně v luxusním dárkovém balení.

Čím jsou flakony Honner Design výjimečné?

Vedle precizního materiálového zpracování a volby vzácných galvanických povrchů, mezi které patří 24 karátové zlato, ruthenium, rhodium (a chrom), jsou naše flakony výjimečné svou nízkou váhou, která bez parfému činí 50 g a také svou velikostí - výškou 9 cm, díky níž lze flakonek bez problému uložit i do miniaturního dámského psaníčka nebo sebemenší pánské náprsní kapsy. Flakonky byly záměrně navrženy tak, aby je bylo možné vnést i na palubu letadla. Navíc naše flakony obsahují skleněné lahvičky s rozprašovačem, díky nimž lze parfém správně uchovat ve skle, jak doporučí přední výrobci parfémů.

Z čeho jste vycházeli při návrhu designu jednotlivých flakonů? Inspirovali jste se jinými značkami nebo jste tvořili vlastní návrhy?

Inspiraci jsme nečerpali u konkurence, ale spíše v našem okolí, historii nebo jsme přišli s vlastním nápadem. V našich dvou edicích o celkem 12 řadách naleznete designy inspirované například antickým sloupem, kubismem nebo včelími plástvemi :-) Všechny naše designy jsou skutečně originální. 

Na vašem webu se můžeme dočíst, že originalita výrobku je v designovém provedení, ale také v materiálovém zpracování. Čím je materiál a jeho zpracování výjimečné?

Skutečně se můžeme pochlubit nejen originalitou jednotlivých designů, ale především originalitou právě zmiňovaného zpracování materiálu. Ten, kdo je z oboru, by nám dal jistě za pravdu, že obrobit válec z ušlechtilého kovu do současné podoby ve stávající kvalitě a s tak vysokým leskem pokovení materiálu je opravdovým oříškem i pro velmi zkušeného výrobce. Náš flakon je odolný vůči pádu na jakýkoliv povrch, protože není vyroben z plastu, který může prasknout. My vyrábíme produkt z barevného kovu, který je galvanicky pokoven. Uvnitř těla flakonu se nachází skleněná lahvička s rozprašovačem, která je chráněna plastovou výstelkou, tudíž nemůže dojít k jejímu poškození vlivem pádu. Zákazníkům navíc dodáváme jako dárek sametové pouzdro, které ochrání tělo flakonu před poškrábáním při běžném používání (např. v kabelce o klíče, mince apod.). Flakony vyrábíme z barevných kovů, které nepodléhají korozi a jsou navíc galvanicky ochráněny našimi luxusními povrchy, které korozi také nepodléhají.

Zdroj: plnitelné-flakony.cz

 

Související články:

Parfém v luxusním kabátku

Plnitelný flakon - luxusní kabát pro váš oblíbený parfém

 

Přidat komentář

   

Zdraví