zpěvačka

 

Tonya Graves vypadá možná tak trochu jako trochu z jiného světa – samozřejmě v tom pozitivním slova smyslu. To, co totiž tato „malá černoška“ dokázala ve svém životě, může být velkou inspirací pro nás všechny. Kdo je tedy Tonya?

 Už od dětství bylo jasno 

Narodila se 17. prosince 1969 v městečku Peekskill v USA. Už jako malá byla hyperaktivním dítkem a pozitivní vztah k hudbě jí byl vlastní. Původně se chtěla věnovat herectví. Absolvovala divadelní a hudební herectví na State Univesity of New York v New Paltzu, ale později zjistila, že právě hudba je tím, co ji v životě naplňuje. 

Od roku 1995 žije Tonya v Praze. Svůj dokonalý hlas představila v celé řadě kapel. Asi nejznámější je její působení v kapele Monkey Business, kde s frontmanem Matějem Ruppertem předvádí až neuvěřitelné pěvecké ale i tak trochu herecké výkony. Tonya to se svým hlasem umí dokonale, brilantně zvládá nejen funk, ale i blues, swing, rock či pop. Je to tak trochu hlasový mimozemšťan...

Nemá na růžích ustláno 

Tonyu neuvidíte jinak než úsměvem na rtech, ale i tato žena si prošla mnoha problémy. Velkým zásahem do jejího života byl rozvod s manželem a vlastně její celoživotní smůla na partnery. Tonya se ale nenechala porazit, své dva syny vychovává s mistrovstvím jí vlastním. Dokázala v sobě najít i sílu, aby podpořila dobrou věc. Pravidelně se například věnuje podpoře projektu, který je zaměřený na prevenci rakoviny prsu. 

Inspirace pro extravagantní ženy

Zpěvačka je známá svým smyslem pro módu. Její outfity jsou téměř vždy pastvou pro oči. Umí se oblékat netradičně a přitom vkusně. Pokud hledáte inspiraci pro originální módu, zkuste Tonyu sledovat...

Jedna vada na kráse?

I když Tonya žije v České republice téměř 20 let, jednu vadu na kráse má...už v několika rozhovorech přiznala, že stále slaví Vánoce po „americku“ a český kapr jí nejede...to se ale dá odpustit..

V současné době můžete Tonyu slyšet na koncertech s Monkey Business, určitě stojí za to! 

Autor: Magda

Přidat komentář

   

Zdraví